Dabar yra: 20:44 2019/01/23
Peržiūrėti temą
WWW.STEROIDAI.LT » Steroidai » Steroidai
 Spausdinti temą
Perskaityti pries pradedant kursa!!!
bender
Informacija paimta is - http://www.kulturizmas.net/forumas/
Taciau tiems, kurie nesugeba susirasti patys.
Turinys
1. Kokius tyrimus reiktų pasidaryti ir kada.
2. Kaip interpretuoti tyrimų rezultatus.
3. D.U.K.

1. Kokius tyrimus reiktų pasidaryti ir kada

Kraujo tyrimai paprastai turėtų būti atliekami prieš kursą, kurso metu ir po kurso.

Prieš kursą tyrimai reikalingi tam, kad žinotumėm savo organizmo natūralią būseną (baseline) ir, kad išsiaiškintumėme ar neturim susirgimų, kurie gali paaštrėti pradėjus vartoti steroidus. Pagrindinės tyrimu grupės, kuriuos turėtų būti atliekamos yra hormonai, lipidograma ir kepenų bei tulžies veikla. Nors daugumas teikia didžiulį dėmesį hormonalinam profiliui, tačiau lipidograma ir kepenų bei tulžies veikla yra ne ką mažiau svarbi mūsų sveikatai.

Prieš kursą rekomenduojama tirtis:
Pagrindiniai 7 hormonai (Test, E2, Prl, LH, FSH, SHBG, PRG), lipidograma, o jeigu vartojami oraliniai steroidai - kepenų ir tulžies veikla.

Kurso metu (3-4 sav pradėjus kursą. Jeigu naudojami greito veikimo steroidai (prop, npp, ace) - 2 sav.) rekomenduojama tirtis:
E2 ir PRL, pasitikrinti lipidogramą, o jeigu kurse oraliniai steroidai - kepenų ir tulžies viekla.

Po kurso rekomenduojama:
Pagrindiniai 7 hormonai (Test, E2, Prl, LH, FSH, SHBG, PRG), lipidograma, o jeigu vartojami oraliniai steroidai - kepenų ir tulžies veikla.

Pastaba: optimalu tirtis 7 hormonus, o kas bent kiek skaičiuoja pinigus užteks 5 (Test, E2, Prl, LH, FSH).


2. Kaip interpretuoti tyrimų rezultatus

Lipidograma:

Lipidogramą paprastai sudaro 4 rodikliai:

Cholesterolis norma <5 mmol/l
Didelio tankio lipoproteinų cholesterolis (DTL cholesterolis) norma >1,0 mmol/l
Mažo tenkio lipoproteinų cholesterolis (MTL cholesterolis) norma <3 mmol/l
Trigliceridai norma <1,7 mmol/l

Trigliceridai skatina aterosklerozę, todėl vertinami, kaip "Blogi". Kalbant apie DTL ir MTL pagrinde mus domina santykis. Priklausomai nuo santykio galima įsivertinti širdies ir kraujagyslių ligų rizikos lygį.

https://i.imgflip.com/12gewa.jpg

Bro Tip Rekomenduojama lipidus tirtis nevalgius 12 val (po nakties), nes pilnas skrandis gali sujaukti rezultatus (pagrinde trigliceridus). O apkskritai su cholesteroliu ne kažką ir padarysi. Padeda tik kardio ir "clean" dieta (omega3 ir pan.).

Kepenų ir tulžies ištyrimo programa

GOT (AST) - enzimas, kuris gaminasi kepenyse. Jeigu kepenys yra pažeidžiamos (o taip ir nutinka vartojant oralinius steroidus), tuomet GOT patenka į kraujotakos sistemą ir registruojamas šio enzimo padidėjimas. Normos riba 5 - 60 IU/L.
GPT (ALT) - enzimas, kuris, paprastai, užkyla kartu su GOT (AST). Pakilęs jo lygis indikuoja galimus kepenų pažeidimus. Normos riba 5 - 43 IU/L
Bilirubinas bendras - gelsvas skystis, kuris išsiskiria organizme, kuomet kepenyse suskaidomi raudoni kraujo kūneliai. Bilirubinas gali užkilti dėl daugybės priežasčių: padidėjusios bilirubino gamybos, kepenų pažeidimo, tulžies latakų užakėjimo ir t.t. Jeigu pageltonavo akys - jūs pilnas bilirubno. Normos riba 0 - 0.03 mg/dL.
Šarminė fosfatazė - susidaro tulžies latakuose ir sinusinėse kepenų membranose. Pagrindinė padidėjimo priežastis - užsikimšę tulžies latakai, nors taip pat gali padidėti dėl kaulų ligų, hipertireozės ir kt. Normos riba 30 - 115 IU/L
Gama-GT -enzimas, kuris gaminamas kepenyse ir kituose audiniuose. Padidėjęs Gama-GT kartu su šarmine fosfaze rodo užsikimšusius tulžies latakus. Tyrimai dažnai gali nukrypti nuo normos net nesant susirgimų, todėl ne visada reikia panikuoti. Normos riba 5 - 80 IU/L

Taigi, nuo toksinio kurso (oralinio) atsirada kepenų pažeidimai, kurie detektuojami padidėjusiu GOT ir GPT. GOT ir GPT tvarkomi vartojant hepaprotektorius, tačiau jų negalima vartoti kurso metu, nes tuomet neutralizuojamas steroidų veikimas organizme. Taip pat reikia stebėti tulžies latakų veiklą (Gama-GT, Šarminė fosfazė). Tulžies varantieji gali ir turi būti vartojami oralinio kurso metu. Nepamirškite, kad kepenys - savaime atsistatantis organas, todėl ilgainiui rodikliai susitvarko savaime. Kita vertus, galimos rimti susirgimai net esant visiems rodikliams normos ribose, todėl tikrąją kepenų būklę galima nustatyti tik išsityrus pas specialistus.

Hormoninio profilio interpretavimas

Prieš kursą
Prieš kursa pagrinde tik nustatom baseline. Išsitiriam testą ir pasitikrinam ar nesergam hipogonadizmu (žemas testo lygis). Sužiūrim ar visi hormonai +/- vietoj. Čia daug ner ką pasakot.

Kurso metu
Tiriamės E2 ir PRL. Tai pagrindiniai hormonai, kurie kelia problemas. Pakilęs estrogenas sąlygoja ginekomastijos susidarymą (moteriški papai) ir vandens kaupimą. Pakilęs E2 užkelia organizme PRL, nuo kurio gali stipriai sumažėti libido ir prasidėti laktozė (maža to, kad nuo estrogeno papai auga, tai dar ir pienas teka...). Estrogenas mažinamas Aromatizacijos Inhibitoriais ( AI - anastrazole, letrozole, arimidex), prolaktinas - bromu arba cabergolinu. Anastrazole (arba Arimidex) skaitomas, kaip "saugiausias" AI. Paprastai pradedama nuo 0.5 mg kas andrą dieną ir dozė derinama priklausomai nuo krauajo tyrimo rezultatų. Kaip taisyklė, jeigu kurso metu AI preparatais suvaldomas estrogenas (nepakyla virš normos ribų), tai nepakyla ir prolaktinas. Tiesa, ši taisyklė negalioja jeigu vartojami nor19 steroidai (deca, trenbolone). Jie savaime sukelia prolaktiną, todėl be bromo arba cabergolino apsieiti gali būti sunku.

Pastaba Prolaktinas visuomet būna pakilęs rytais, todėl tyrimą reikia daryti 3 val. po to, kai prabundate ryte. Daugumas "baseline" tyrimus darosi kuo anskčiau, kad nustatytų kuo didesnį testosterono lygį. Tame nėra didelio poreikio apart tam, kad patenkinti savo ego. Svarbiausia visuomet tyrimus daryti tokiu pat metu ir tokiomis pat sąlygomis (nevalgius, prieš tai dieną nesportavus, gerai pamiegojus ir t.t.), kad būtų lengviau lyginti rezultatus.

E2 kontrolė gali būti atliekama dviem būdais:
1) Pradėjus kursą pasirenkama iš lubų dozė, po 3-4 sav padaromi tyrimai ir daromas dozės koregavimas.
2) Daromi tyrimai po 3-4 sav., pagal tai, kiek pakilo E2 parenkama AI dozė, o po keletos savaičių daromas pakartotinas E2 tyrimas.
Pirmo metodo privalumas yra tas, kad galima išsiversti tik su vienu tyrimu. Minusas - galima numušti estrogeną į žemumas ir tai sumažins libido, išdžiovis sąnarius, sumažins gainzzz ir t.t.
Pastaba: daug žmonių kursuoja nedarydami e2 tyrimų ir nevartoja AI. AI minusas yra tas, kad numušant estrogeną suprastėja gero/blogo cholesterolio santykis. Maža to, esant aukštai estrogeno koncentracijai visuomet galima tikėti didesnio masės prieaugio. Jeigu nevartojama nor19 - ginekomastijos rizika nėra tokia didelė, kaip mano daugumas. AI alternatyva yra Tamoxifenas. Jis leidžia užkilti estrogenui, apsaugo nuo ginekomastijos ir negadina lipidogramos. Tiesa, jis taip pat sumažina IGF-1, kuris reikalingas statant raumenį. Šalutinis poveikis irgi ne kažką: gali sumažėti libido.

Po kurso
Po kurso svarbu grįžti į prieškursinį lygį. Kurso metu LH, FSH ir Testas krenta į nulį, mažėja SHBG, kyla PRL, PRG ir E2.
LH ir FSH atsakingi už testosterono gamybą. Kol LH ir FSH maži - testą organizmas negamins. LH ir FSH keliamas clomidu arba clomidu+tamoxifenu. Nesigilinant į po kursinę terapiją (PCT) reikia žinoti pagrindinį principą:
1) LH ir FSH - 0, testas - 0, reiškia toliau geriam clomidą.
2) LH ir FSH aukštas, testas - 0, reiškia neveikia kiaušai. Šitas variantas kiek liūdnesnis, nes kiaušų neveikimas traktuojamas, kaip pirminis hipogonadizmas ir jo nelabai ką pagydysi. Galima nebent bandyti kiaušiukus išjudinti HCG injekcijomis arba tęsti clomido terapiją ir užsakius mišias laukti, kad testo gamyba įsijungs.
Jei PCT metu vartojamas tamoxifenas - E2 lygis nelabai jaudina, nes estrogeno sukeltos ginekomastijos nebus. Clomidas, nepaisant plačiai paplitusios nuomonės, neapsaugo nuo ginekomastijos. Maža to, atskirais atvejais gali ją net pats sukelti.
PRG užkyla kurso metu nuo per didelio krūvio. PRG, kaip ir E2, gali sukelti ginekomastiją. Nepervarkite.
PRL tikrosios ginekomastijos sukelti negali, bet tekantis pienas irgi mažai ką žavi (besikaupiantis priešpienis ir paburkimas klaidingai interpretuojamas, kaip ginekomastija).
SHBG šiaip nėra labia informatyvus hormonas. Jis sumažėja praktiškai nuo bet kurio kurso, bet atskirais atvejais gali būti naudingas analizėje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Keista,bet forume visiskai nera suvokimo apie preparatu HALF-LIFE arba lietuviskai preparato gyvavimo pusamzis(kam nera zinoma savoka google jum pades)

Ko pasekoje zmones nesupranta kada gi pradet pct.kaip taisykle pradedama per aktisti.Kuo tai blogai ? tuo ,kad unitaza maitinat clomidu ir tamoxifenu gaunat salutinius efektus nuo ju o atsistatymas nevyksta nes dar vis sintetika plaukioja kune.
Antras minusas jog maitinant kelias sav unitaza clomidu ir to nezinant realiai i jus pct lieka ne koks menesis o kelios sav kas yra negana normaliam atsitatymui tada ir prasideda bedos.

Tai gi kada pradet pct ?????

Pct pradedamas kai praeina 4 arba dar geriau 5 half-lifai to preparato kuri naudojot.

preparatu sarasas : HALF LIFE DIENOMIS

trenbalone Acetate 1.5 D
testosterone/masteron Propionate 2D
Phenylpropionate 2.5D

test/tren/masteron Enanthate 5D
test Cypionate 6 D
Sustanon/susta 7-8D
tren hexa 6D
Deca 7D
Undecanoate/bolda 14D


Po oraliniu gana vos 36-48 h palaukt
----------------------------------------------

taigi tarkim jusu kursas buvo deca + test

test Enanthate half life yra 5 dienos taigi 5x4 half lifai=20d nuo paskutinio suvio
Deca half life yra 7d taigi 7x4=28d nuo paskutinio suvio

taigi matom ,kad po tokio kurso pct bus galima pradet tik po 28d nuo paskutinio deca suvio.Tai reiskia kad testosterone enantata laikot 1 savaite ilgiau

Kada skaiciuot x4 ar x5 half lifai ? tai priklauso nuo dozes

prie 500 mg test e /sav uzteks ir 4halflifus palaukt su 1g/sav teks kogero laukt ir 5.Atitinkamai su doze dideja ir laukimo laikas....


Boldos megEjam .... 14x4 half lifai = 56 dienos MINIMUM.Jei turit guzu ir visus 3 men galit laukt smile
Demesio...sitie skaiciavimai turi prasme tik darant prielaida,kad pas jus kune nera visiskai farmos guzu kurie susidaro del randinio audinio nedarant injekciju vietu rotaciju t.y pvz saudant tik i subine...taip ,kad darom rotacijas.
As zinau daugumai atrodo,kad jum taip nenutiks.Bet b-l nutiks sakau darykit rotacijas paklausykit to kas jau nuo to nudeges nebukit dalba-jobai.Belekiek zmoniu zinau su sita beda tik dauguma to patys nezino kad turejo/turi nes nesidaro tyrimu po kurso iki pct

---------------------------------------------------
Dabar biski teorijos kodel taip yra.

Sveiko vyro organizmas gamina mazdaug 4-7mg testosterono per para.Taigi jei pas jus kune bendras(Visi kurse naudotu preparatu sumos likutis turi but < 4-7mg) androgenu-steroidu kiekis virsyja si kieki atsistatymas tampa NEIMANOMAS iki tol kol sintetikos kocentracija nesumazes....LOGISKA ANEAAAAA ?


Nu ir pabaigai pora grafiku iliustracijai,kad neatsirastu cia mananciu kad pats sita dalyka sugalvojau....

PAVIZDYS NR 1. 100 MG NPP EOD

https://www.part.lt/img/cabe8de1e78385d1c0131a9edd1ab1af204.PNG

https://www.part.lt/img/99cbb02cbe8d937abfcd3ec7d4c7ae92788.PNG

KAIP MATOT NUO PASKUTINIO SUVIO IKI TOL KOL NUKRITO IKI TOS RIBOS < 4-7MG KAI GALIMA PRADET ATSISTATYMA PRAEJO 11D.

PAVIZDYS NR 2

TEST E 500MG/SAV


https://www.part.lt/img/eb2c8af31c7964ce9991aaa86a01851c904.PNG

https://www.part.lt/img/c701f7ed5f2548bf9b5e66db375abd3e413.PNG

KAIP MATOT NUO PASKUTINIO testosterono SUVIO IKI TOL KOL NUKRITO IKI TOS RIBOS < 4-7MG KAI GALIMA PRADET ATSISTATYMA PRAEJO 22D.Visiem rekomenduoju kai planuojat savo kursa nueiti i https://roidcalc.powerbody.ru/ (rusu kalbo snereik valdymas angliskai ) ir surasyt savo kursa t.y visus preparatus kuriuos naudojat...grafikas rodo bendra kreive koncentracijos visu preparatu sudejus tai labai parogu bus suzinot ,kada jums asmeniskai reikia pradet pct.Tai labai geras budas,kadangi kiekvienas naudoja skirtingas dozes o del to ir pct pradzios laikas skirsis.

Saite yra instrukcija kaip naudotis sistema.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kas nesupranta,tai Hcg yra dirbtinis-sintetinis LH.

Taigi HCG vartojimas ir kam to reik.1. Kad isvengti zalos padarymo jusu konkolam del ilgalaikes atrofijos ir kiausiniu neveikimo del Anaboliniu steroidu nuslopintos hipofizes.Kuo ilgesnis kursas tuo potencialios zalos rizika didesne.kuo daznesni kursai tuo zalos tikimybe irgi didesne.Taip pat kuo vyresnis asmuo tuo labiau reikalingas hcg.

2. Tam kad pradejus pct jusu kiausai jau butu pasiruose priimti nesintetini lh is hipofizes ir iskart gaminti testosterona.jeigu hcg nebuvo vartojamas kurso metu net kai hipofize atsibunda dar prireiks kazkiek laiko kol kiausai vel prades dirbti normaliu pajegumu...
ka tai reiskia ? reiskia ,kad atsistatymas letes ir jus prarasit daugiau uzaugintu raumenu.Taip,kad visiem tiem kas jaucias nemirtingi ir deja ant sveikatos na jum hcg irgi reikalingas vien del uzaugintu gainsu geresnio issaugojimo...+ kuo greiciau atsistatysit to greiciau galima saut kita kursa...

3) Su hcg daugumai buna geresnis sex drivas,libido ir bendra savijauta ant kurso.Kai kuriem sex drivo isvis nelieka be hcg.

Ir ne man nerupi pas jus 8 sav kursas ar 30 sav abiem atvejais nauda is hcg konkreciai jauciama ir tik taip eina apsisaugot nuo potencialios zalos kiausiniam.
taip ,kad vienintelis pasiteisinimas nevartot HCG yra finansu trukumas.Taip ,kad jei jus savo metan solo kursa perkat uz mamos pinigus gautus pietum mokykloje jum cia nevieta ir vartot AS nelaikas.

Hch laikymas.


nesumaisytas iki 15 laipsniu tamsioje spintoje,bet dar geriau irgi saldytuve.Sumaisyta su bac vandeniu tik saldytuve 4-6 laipsniu temperaturoje.Saldyti hcg nei sumaisyta nei nesumaisyta negalima.

Hcg laikomas ir maisomas tik stiklineje sterilioje taroje.Plastiko taroje ir svirkstuose nelaikom del sterilumo.
Hcg salutiniai efektai/minusai
Vienintelis tai konvertacija i Estrogenus ir visiskai sio efekto nuslopinti su AI nepavyks.Bet su 1k iu/sav cia neproblema.Ai tiesa kazkiek visgi pades.


HCG vartojimas.

Pradedam vartot 10 diena po pirmo anaboliniu steroidu suvio.

Doze 1k iu/sav .Saunat 2x pirmadieni ir ketvirtadieni po 500 iu arba 3x sav po 350iu .Saunant 3x geriau nes islaikomas stabilesnis kiausu darbas ir mazesne konvertacija i estrogena.


So tokia maza doze pertrauku tarp vartojimo kaip ir nereikia,bet jei ilgas kursas galit simboliskai daryt 1 savaite off po kiekvieno 5 sav/5000 iu hcg vartojimo ciklo .Bet seip tas nebutina....

HCG SAUDOT PO ODA I RIEBALU SLUOKSNI SU INSULININIU SVIRKSTU GALIT YOUTUBE SUSIRAST KLIPU KAIP TAI ATRODO.

INSULININIS SVIRKSTAS TURI 1 ML KAS YRA LYGU 100 vienetu
Kaip ir su kuo maisyti hcg

hCG MAISOMAS SU BAC VANDENIU.

santyki pasirenkate patys man patinka 2 dalys hcg : 1 dalis bac vanduo
tai jei hcg dazniausia buna 5000 iu as naudoju 2.5ml bac vandens.

Taigi jum reikes dabar 3 sudedamuju 1) pacio sauso nemaisyto hcg 2) sterilaus butelioko ir 3 ) bac vandens.


kaip darau as ?

http://www.bac-water.com/1a-10ml-and-20 … l-24-c.asp


as prisiperku va tokiu 10 ml butliuku su bac vandeniu.jie iskart yra sterilus ir turi bac.

Tada paimat ispilat 7.5 ml paliekat 2.5 ml ir sumaisot i ta buteliuka jusu hcg.

labai greita ir paprasta.

INSULININIS SVIRKSTAS TURI 1 ML KAS YRA LYGU 100 Vnt taigi jei jus naudojo mano proporcija 2:1 viso buteliuke turit 250 vienetu

jei jusu doze 500 iu 2x sav reiskia jum reiks saut 25 vnt skyscio ant insulininio svirksto 2 x sav
kaip gaunas toks skaicius ?

viskas paprasta buteliuke buvo 5000 iu hcg. jus sumaiset su 2.5 ml vandens kas yra 250 vnt ant insulininio svirksto.
reiskia 5000/250=20 1 vnt ant insulininio svirksto yra lygus 20 iu hcg jusu atveju tai jei jum reik 500 iu hcg tai 500/20/= 25 vnt ant insulininio svirskto arba kitap sakant 0.25 ml

hcg vartojimas viso kurso metu iki pct.per pct nevartojamas

tiem kam gaila pinigu ar nepasitikit bac vandens gamintojais galit patys pirkti vaistineje sterilu vandeni ir imaisyt 0.9% alkoholio
sterilus STIKLINIS 10 ml buteliukas > 10ml vaistines injekcinis serilus vanduo supilam i buteliuka >insulininis svirkstas > 9vnt benzyl alkoholio ant insulinininio svirksto > supilam ir sumaisom kartu .30d nuo sitos sumaisymo datos geras.laikyt 4-6 laipsniu temp.(saltytuve)

nesteriliu bueliuku galit prisipirkt is kinu ir juos sterilizuot orkaitei.

cia tik seip pamastymui,kaip ta daryt cia jau nesiplesiu.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PCT Schemos
Per PCT nauduojamas vienas is isvardintu prepu, ne visi vienu metu.

Clomid, dozavimas per PCT (dienos*dozes).
-3*150/12*100/15*50/15*25 - labai sunkus kursas.
-15*100/15*50/15*25 - sunkus kursas.
-30*50/15*25 - vidutinis kursas.
-15*50/15*25/15*25 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*50/15*25 - kai kursas vien is oral :anavar, metan, metenolonas, stanazalol. turinabol.

Torimifenas, dozavimas per PCT
-3*120/12*60/15*30/15*15 - labai sunkus kursas.
-15*60/15*30/15*15 - sunkus kursas.
-30*30/15*15 - vidutinis kursas.
-15*30/15*15/15*15 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*30/15*15 - jei kursas vien is oral.

Tamoksifenas/ Nolva - Demesio, negalima vartoti po Nandrolonu bei Trenbolonu kursu, nes didina progestininiu receptoriu kieki!!!
-3*80/12*40/15*20/15*10 - labai sunkus kursas.
-15*40/15*20/15*10 - sunkus kursas.
-30*20/15*10 - vidutinis kursas.
-15*20/15*10/15*10 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*20/15*10 - oral kursai.


Kiti preprai:
Prolaktino suoliu profilaktikai yra nauduojamas Cabazer (Dostineks,Alactin, Agalates, Bergolak,) po 0.25mg karta i 4dienas, menesio begeyje;
- taip pat nemaiso: Vitaminas E -200/400 i para pirma PCT menesi, Cinkas 50mg/d, Tribulus 750-1000mg perskaiciuojant i furustanaloninius saponinus.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Peršokti į forumą:
Žymų debesis
propionate , Trenas , Winstrol , Winstrol , 250 , enanthate , Anavar , Deca , Metanas , Danabol , Winstrol , Winstrol , Proviron
propionate , Trenas , Winstrol , Winstrol , 250 , enanthate , Anavar , Deca , Metanas , Danabol , Winstrol , Winstrol , ProvironKURSUI?MAN , kursas , treniruote , galvojat? , Farmos , firma , Kursai , Patarimo , Reikia , Sveiki , Strombofort , Papildai , pradeti? , Kur , DS , Padekit , kursą , Patarkite , vartoti , trena , Kursas , mIRC , bolda+test-e , kursas , kursa!!! , primobolan , prasivalymui , Winstrol , PAGALBOS , Pirmam , BANAS , del , Padekit , : , Noriu , Kursas , domy , Kursas , Noriu , noriu , Mityba , Reikia , del , Pirmas , Farma , kurso , dekui , PATARKITE , ka , kursas , Atsistatymas , Winstrol+Turinabol , klausimai , apie , Lengvas , Patarimas , Pagalbos , Pirmas , ir , klausimas , alkoholis , kaina , poczatkujacych , pirmas , Steroidai , pagalbos , prekyba? , Susta , STEROIDAI , Apklausa , ? , rezultatų , aras , Capi , naujas , reikia , Kursas , just , Injekcijos , ATGIJOME , pradziai , mitibos , decos , Atsistatymas , steroidu , del , Trenas+Propas+Winstrolis , masej , pradedanciajam , vartojate , Sveiki , kursa , +propas , Clenbuterol , Steru , Steroidai , A , Kur , Test
Administracija
Skype Me™!

Rašykite administracijai

Navigacija
Prisijungę vartotojai
  Aaazmmnbzq
  lietuva565
  DenmarkDCO
  BernardI
  JulianSMY
  Charlesfug
  4mc11064moncler
  agrohimlcz
  Raymondhes
  jacketsbelstaff
  agrohimnph
  agrohimybm
  agrohimafs
  Amdacnzmax
  Aazzzxanmz
  Aazxzzxandp
  oollywoodmarl

  Prisijungę svečiai: 21
  Prisijungę nariai: 0

  IÅ¡ viso aktyvių lankytojų: 9,873
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Apklausa
Ka manote apie naujaji istatyma Lietuvoje? Uz disponavima steroidais iki 6 metu laisves atemimas.

Nepritariu tokiam istatymui
47% [54 balsai]

Lietuvos seimas isprotejo
37% [43 balsai]

Bausme per griezta
11% [13 balsai]

Pritariu tokiam istatymui
3% [4 balsai]

Neturiu nuomones
1% [1 balsai]


Balsu: 115
Pradeta 13:39 2016/02/05

Balsuoti gali tik nariai

Komentarai / Kitos apklausos
Shoutbox
You must login to post a message.

05-08-2018 01:25
Sveiki, gal kas prekiaujat?

CyaInTheHell
01-08-2018 02:01
50ml dec ir sustanon 50ml ciklas. Ka vartot po ciklo ,kad normaliai atsistatyt

30-07-2018 12:23
Sveiki, leidausi į šikna testą ir trina... Gal blogai susileidau ar kas... Jau savaitę viduje užčiuopti guzas ir skausminga buvo labai... Ar čia tik dėl to jog blogai susileidau ar gali būti

17-07-2018 19:34
Sveiki, kas žinot kur pirkti steroidu Lietuvoje parašykit į pm

27-02-2018 08:01
Tegu saudo, bet gyvenime tures bedu su hormonais ir greiciausiai jau viska sugadines bus. Del to realiai trt tures galvot.

27-02-2018 02:34
draugas 16-17 metu saudo deca susta , ka manot? 15-os metana su turiku saude

13-02-2018 08:53
Zinom.

11-02-2018 15:26
gal kas zino kas kiek laiko daromi kurkai?

29-01-2018 10:51
Galima.

29-01-2018 03:32
trena in susta glim kombinuoti?

steroidai,metanas,susta,sustanonas,deca,winstrolis winstrol,prima,primobolanas,hgh,augimo,hormonas pardavimas,parduodu,steroidus,programos,testosteronas,viagra